Ponuka

Železiarstvo

Ponúkame rôzne druhy zámkov, závesy, rezné-brúsne kotúče na rôzne materiály, pílové listy rôznych veľkostí, vrtáky do železa, ako aj do betónu a náradie sú len časťou nášho sortimentu.

Spojovací materiál

Ponúkame spojovacie prvky všetkých tvarov a veľkostí z najrôznejších materiálov a s mnohými typmi závitov. Skrutky, skrutky do dreva, matice, podložky, závitové tyče, kolíky, kotviaca technika, čapy, kľúče a nity sú len časťou nášho sortimentu.

Inštalačný materiál

Ponúkame inštalačný materiál pre vodu, kúrenie, plyn a kanalizáciu. Rôzne fitingy, PP a PVC odpadové rúry, tvarovky, ako aj kanalizačné rúry, tvarovky rôznych veľkosti a tvarov.

Stavebná chémia

Ponúkame rôzne druhy silikónov, akrilové tmely, lepidlá, purpeny, chemické kotvy, farby na kovy, drevo, fermeže a laky, prísady do farieb. Rôzne druhy štetcov, valčekov na nanášanie farieb.

Oprava elektromotorov

Ponúkame prevíjanie rôznych druhov elektromotorov, čerpadiel na vodu, kalové čerpadlá a iné.

Papierníctvo

Ponúkame školské potreby, rôzne druhy zošitov, pier, centropen, fixiek na interaktívnu tabuľu, výkresy, farebné papiere, pomôcky na maľovanie, kancelárske potreby, xeroxový papier, nožnice, bublinkovú a strečovu fóliu a mnoho iného.

Záhradníctvo

Ponúkame široký sortiment zahradkárskych potrieb. Nájdete u nás: záhradné hadine rôznych priemerov a dĺžok, ohradové pletivá pozinkované ako aj poplastované rôznych veľkostí a tvarov, rôzne pomôcky a náradie na prácu v záhrade.

Zároveň ponúkame prenájom kancelárskych a obchodných priestorov